1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 15:41

Шановні жителі громади!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо вам міцного здоров'я, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!

З повагою,

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук