Епідемічна ситуація по СOVID-19 на Бобринеччині

Дата: 12.10.2021 11:53

Фото без описуВсього з початку пандемії станом на 12:00 11 жовтня зареєстровано 410 лабораторно підтверджених  випадків  захворювання   COVID-19 (жителів міста – 237осіб, села – 173 особи).

Лабораторно підтверджені випадки коронавірусної  інфекції зареєстровані в місті Бобринець  та  в   33 селах.

Серед захворівших:

- дітей від  0 до 17 – 12 випадків (2,9%),    дорослих  – 398;

- жінок – 251(60,9%), чоловіків – 159  (39 %);

-  працівників  ЗОЗ, медпрацівники - 20 осіб.

За вихідні дні  + 4  нових  випадки серед дорослих  (3 мешканця по місту, 1 - село).

В жовтні лабораторно підтверджені  випадки захворювання  COVID-19 реєструвались у жителів сіл Чарівне, Мар'янівка, Тарасівка, Костомарівка та в місті Бобринець.

Шановні жителі громади!

Пам»ятайте про дотримання правил протиепідемічних правил: носіть маску, дотримуйтесь соціальної дистанції, мийте руки і вакцинуйтеся! При появі симптомів захворювання ГРЗ  ізолюйтесь і отримайте  консультацію сімейного лікаря.