У Кетрисанівській громаді п’ять осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримають державну субвенцію на житло. Кожному - по 389 тисяч 819 гривень

Дата: 20.10.2021 16:58

Функція держави – захист інтересів її громадян, покликання суспільства – турбота про кожну людину. Особливо якщо вона з тих чи інших причин незахищена.

В службі у справах захисту дітей Кетрисанівської сільської ради на первинному обліку перебуває кілька категорій дітей, в тому числі 44 дитини-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Десять із їх числа було влаштовано у прийомні сім"ї та дитячі будинки сімейного типу по всій області.

Захист житлових і майнових прав сиріт – один із головних напрямків і в державі, і в Кетрисанівській громаді, яка  нещодавно отримала державну субвенцію для придбання житла 5 сиротам, які були визначені регіональною комісією. Субсидія є адресною, кожен отримає її в сумі 389 тисяч 819 гривень.