КЗ «Публічна бібліотека» сільської ради оголосила акції! Долучайтеся!

Дата: 23.10.2021 09:07

Фото без описуКомунальний заклад «Публічна бібліотека» Кетрисанівської сільської ради у співпраці з військкоматом започаткувала акцію по збору книг військовослужбовцям «Бібліотека – територія єдності».

Жителі громад подарували багато хорошої літератури.  Книги бібліотекарі передадуть працівникам військкомату. Далі художня література потрапить у військові частини, де служать земляки. Багато практично нових книг надав колектив та учні Златопільської школи.

Окрім того, КЗ «Публічна бібліотека» нещодавно оголосила акцію по збору дитячої літератури для сільських бібліотек – вже є перші книги для дітей і підлітків, які принесли бобринчани.

Нагадаємо, що акція триватиме до  Дня святого Миколая. Долучайтеся: діти повинні радіти навіть тоді, коли дорослі ламають голови над проблемами.