Прибирання території працівниками сільської ради

Дата: 23.10.2021 09:16

Фото без описуОсінь лякає ковідом, каранатином і навіть майбутнім локдауном, закидала поганими звістками, листям і раннім жовтневим холодом, але люди завжди живуть надією на краще, працюють і дивляться у завтрашній день, бо праця і згуртованість – найкращі ліки від песимізму.

В обідню пору у п′ятницю, 22 жовтня, керівники, працівники апарату, відділів і служб Кетрисанівської сільської ради вийшли на прибирання території. Дружно прибрали кількасот метрів навколо адмінбудинку та усі скверики, де каштани і липи рясно скинули листя.

Сонечко світило цього дня ласкаво, повітря прогрілося,  настрій від того був гарним, задоволення від добре зробленої роботи – ще більше!