Процес вакцинування став масовим!

Дата: 04.11.2021 11:20

Вакцинація на території Кетрисанівської та Бобринецької громад набула масового характеру. Якщо місяць-два тому в Кетрисанівському ЦПМСД ще не було черг, то на даний час біля кабінету вакцинації у приміщенні ЦПМСД (колишній поліклініці) спостерігаються черги. Вакцинують людей і в приміщенні адміністрації, і у поштовому відділенні, за які також відповідає ЦПМСД.

За інформацією директора Кетрисанівського ЦПМСД Ігоря Тесленка, станом на 4 листопада провакциновано по обох громадах першою дозою вакцини – 4542 особи, другу дозу отримали 3107 осіб.

- Хочу наголосити на тому, що вакцинація не відміняє дотримання карантинних заходів та необхідної гігієни – миття рук з милом. Як і будь-яке введення вакцини має на меті запобігання зараженню та послаблення негативних наслідків хвороби у випадку захворювання, полегшення її перебігу, - зазначає Ігор Тесленко.