Випускник Новоградівської школи - стипендіат обласної премії

Дата: 12.11.2021 09:27

Фото без описуКіровоградська обласна державна адміністрація призначила премії студентам у трьох номінаціях: "За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії", "За творчі досягення" та "За спортивні досягнення".

Комісія розглянула матеріали 31 претендента з різних навчальних закладів області. 18 студентів отримають обласну стипендію у розмірі 6,9 та 12 тисяч гривень.

Приємно, що серед стипендіатів - колишній учень,  випускник Новоградівської школи, студент магістратури Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка Владислав Крушеніцький.

Владислав закінчив Новоградівську школу у 2016 році, у 2020 році - факультет історії, бізнес-освіти і права Центральноукраїнського університету (бакалавр з відзнакою). На даний час навчається на ІІ курсі магістратури на спеціальності "Правоохоронна діяльність", має друковані наукові роботи.

Владислав зайняв третє місце у номінації "За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії". Стипендія у цій номінації становить 6000 гривень.

- Відрадно, що знання, які закладає школа, дають свої плоди і під час навчання у закладі, і через багато років потому. Владиславом, як і багатьма нашими випускниками, які цілеспрямовано йдуть до своєї мети, мають успіхи у навчанні, у професійній діяльності, ми пишаємося. Любов до історії з"явилася у нього у школі, значну роль відіграла у виборі професії вчитель історії Наталія Армашова. Вдячні батькам за постійну підтримку Владислава під час різних олімпіад, конкурсів. Це дуже важливо, коли робота, яку проводить педагогічний колектив, знаходить розуміння в учнів і батьків.

Щодо стипендії - така практика стимулювання обдарованих людей, така увага до їх діяльності дає наснагу тим, хто в недалекому майбутньому увійде до еліти суспільства і визначатиме подальший напрямок руху держави. Такі люди, як Владислав, є прикладом для нинішніх учнів шкіл, які розуміють, що успіх - це постійна робота над собою, це здобуття знань і вмінь, - зазначає директор Новоградівської школи Володимир Безрученко.

Ми ж вітаємо Владислава, колектив педагогів Новоградівської школи, для яких успіхи їх учнів є показниками і їхньої багаторічної діяльності.