На засіданні виконавчого комітету розглянуто важливі питання

Дата: 19.11.2021 12:46

Нещодавно відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, на якому розглянуто ряд важливих питань.

Члени виконавчого комітету затвердили питання, які були попередньо опрацьовані комісією з питань захисту прав дитини,  комісією з питань розгляду та вирішення земельних спорів, опікунською радою з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Зокрема, прийнято рішення, що стосуються надання дозволів органу опіки та піклування на дарування земельної ділянки та право підпису від імені неповнолітньої дитини, про доцільність призначення опікуна над недієздатною повнолітньою особою, поставлено на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування, створено рейдову групу з питань профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.

Члени виконкому також підтримали надання матеріальної допомоги за рахунок коштів сільського бюджету на лікування та поховання громадянам, які проживають на території сільської ради на загальну суму 33000,0 грн.

Окрему увагу приділено питанням:

опалення закладів соціальної сфери,

проведення на території громади високошвидкісного оптоволоконного Інтернету,

функціонування сміттєзвалищ,

ведення погосподарських книг старостами,

грейдерування доріг у громаді,

належної діяльності пересувних поштових відділень.