Кетрисанівські спортсмени стали четвертими у спартакіаді серед громад області

Дата: 19.11.2021 12:51

У нинішньому році стартувала президентська програма - створення у територіальних громадах «Активних парків». Такий вже діє у Витязівці – майданчик на відкритому повітрі, де може займатися спортом кожен охочий.

У цьому році в  громаді було придбано спортивний інвентар, спортивну форму для змагань. Впродовж року, команди нашої громади й окремі спортсмени брали активну участь у обласній спартакіаді. Вона тривала рік і після підбиття підсумку організаторами, ми отримали гідний результат.

Кетрисанівці вибороли четверте місце серед двадцяти семи громад, які брали участь в спартакіаді протягом лютого-листопада 2021 року.

Дякуємо за активну участь усім спортсменам, спонсорам, організаторам поїздок, спеціалістам громади.

Сільський голова Віктор Поліщук наголосив, що отримати четвертий результат – це успіх наших спортсменів, які не є професіоналами, працюють кожен у полі чи у соцзакладах, мають сімї і життєві проблеми, але  знаходять час для дозвілля, яке може стати прикладом для молодшого покоління.

Тож уся спільнота Кетрисанівської громади приєднується до вітань нашим спортсменам: так тримати!