Вітання працівникам сільського господарства!

Дата: 19.11.2021 16:25

Шановні аграрії Кетрисанівської громади,

працівники сільського господарства!

Щорічно в третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Тож напередодні цього свята прийміть наші щирі вітання!

Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Ваша наполегливість, працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі нашої громади.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються у життя найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту та піднесення добробуту Кетрисанівської громади.

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті та благополуччі.

Від себе особисто, депутатського корпусу, апарату сільської ради бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, злагоди, добра та невичерпної енергії.

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук