27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2021 16:39

Фото без описуШановні жителі громади!

27  листопада 2021 року ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років.

Мільйони невинних людей, наших рідних і близьких були без жалю винищені. Тоталітарний комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом.

Ми не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об'єктивну оцінку, щоб запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії.

Наш святий обов’язок закарбувати в серцях кожного пам’ять про жертв Голодомору-геноциду.

Нехай найвищим пам’ятником для них буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи!

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів та висловимо щирі співчуття нащадкам, родинам загиблих.

Вічна їм пам'ять!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук