«16 днів проти насильства»

Дата: 07.12.2021 15:33

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, у закладах освіти Кетрисанівської громади працівниками відділу ювенальної превенції спільно з  працівниками служби у справах дітей, центру соціальних служб, за сприяння адміністрації навчальних закладів громади, у рамках акції «16 днів проти насильства» проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних бесід з учнівськими колективами. Дітей ознайомленно з проблемами булінгу в освітньому процесі, жорстокого поводження з дітьми, та домашнього насильства. Ознайомлнено з правами та обов’язками неповнолітніх членів громади, та проінформовано про можливі дії у разі потрапляння  їх у вищеназвані ситуації. Дітей ознайомлено з мережею закладів до яких можна і треба звертатися у разі протиправних дій щодо дітей, порушення їх прав та збереження їх якнайкращих інтересів.

Проведені заходи спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.