Привітання до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 16:57

День місцевого самоврядування – це свято української громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканцівщо в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною.

Так, 07 грудня у великому залі адмінприміщення відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Сільским головою Віктором Поліщуком було вручено грамоти працівникам Кетрисанівської сільської ради та пролунали слова вдячності, побажання їм міцного здоров’я, радості, оптимізму, наснаги для благородних справ. До привітання також долучився депутат Кетрисанівської сільської ради Сергій Бергер.

Після офіційної урочистої частини для всіх присутніх виступав колектив Тарасівського сільського будинку культури та Олександр Дзюба.