Вітання з Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2021 06:00

Фото без описуШановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Нового Року та Різдва Христового. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая.  Тож давайте поділимося чистими помислами і благочестям, любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможемо їм відчути радість свята. Аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної дитини.

Нехай цьогорічне свято запам'ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.

Сердечно бажаю усім здоров'я, добра та сімейного тепла.

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук