Кетрисанівською сільською радою придбано грейдер SEM922

Дата: 22.12.2021 16:40

Фото без описуНа території Кетрисанівської громади налічується близько 2300 тис.м2 доріг комунального значення. З метою утримання їх в належному стані за рахунок коштів сільського бюджету було придбано потужний екскаватор навантажувач. 22 грудня комунальне підприємство “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради поповнилося ще однією одиницею дорожньої техніки, а саме грейдером SEM922, на придбання якого з сільського бюджету виділено 3 641 000 грн.

За рахунок даної техніки по всім населеним пунктам громади будуть проведені поточні ремонти доріг, а саме вирівнювання дорожнього полотна, ліквідація вибоїн та нерівностей з додатковим підсипанням.

Крім того, протягом 2022 року заплановано придбати вантажний автомобіль, який буде здійснювати підвіз матеріалу для поточного ремонту доріг.