Привітали з Новорічними святами одиноких людей похилого віку

Дата: 31.12.2021 10:05

Фото без описуСьогодні, 31 грудня 2021 року голова Кетрисанівської сільської ради Віктор Поліщук разом з секретарем сільської ради Людмилою Олексієнко та директором терценту Мариною Назаренко завітали у відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради, щоб привітати всіх мешканців закладу з Новорічними святами.

У присутності завідувача відділення Ольги Бондаревської та разом з персоналом відділення було вручено подарунки та висловлено щирі побажаннями одиноким людям похилого віку – мешканцям відділення стаціонарного догляду для постійного проживання.

Гості привітали підопічних відділення з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали їм міцного здоров’я, довголіття та віри у завтрашній день, а підопічні, в свою чергу, дякували благодійникам за щирі вітання, повагу та гостинці.

Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають.