Кетрисанівський базовий СБК вітав з Новорічними святами

Дата: 31.12.2021 10:13

Новий рік – це свято, на яке чекають з особливим нетерпінням і діти, і дорослі. Саме в це свято трапляються всілякі дива і чарівні події. Ми завжди зустрічаємо їх зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят.

31 грудня, з наступаючими новорічно-різдвяними святами працівників Кетрисанівської сільської ради привітали артисти Кетрисанівського базового СБК. Зокрема, тарасівські аматори своїм веселим співом створили для всіх святкову атмосферу. Артисти виконували українські пісні, які були овіяні відчуттям свята та духом Різдва.

Голова Кетрисанівської сільської ради Віктор Поліщук привітав  всіх з наступаючими святами та побажав здоров'я, процвітання, миру у Новому році.