Вітання з Новим роком!

Дата: 31.12.2021 11:17

Шановні жителі громади!
Від усього серця вітаю Вас з Новим роком!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженною працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній 2022 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук