Ще одна особа з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування відтепер має власне житло

Дата: 26.01.2022 16:15

26 січня 2022 року відбулося засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету за відповідними напрямами.

На засіданні розглядалося питання про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального поточного рахунку для зарахування грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.

В ході роботи комісії прийнято рішення про надання дозволу на перерахування коштів для придбання квартири.

Ще одна особа з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування отримала дозвіл на перерахування коштів за договором купівлі-продажу квартири та відтепер має власне житло.