Пам'ятка щодо забезпечення дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами та агрохімікатами

Дата: 04.02.2022 11:43

В пам’ятці відображені необхідні вимоги щодо техніки безпеки при проведенні робіт із пестицидами для зведення до мінімуму негативної дії пестицидів і агрохімікатів на людей та довкілля.

Пам’ятка розрахована для населення, керівників сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, власників фермерських господарств, приватних домоволодінь та інших осіб, що здійснюють свою діяльність у сфері транспортування, зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

Скачати пам'ятку