Епідемічна ситуація по СOVID-19 у Кетрисанівській та Бобринецькій громадах станом 8:00 сьомого лютого 2022 р.

Дата: 07.02.2022 16:59

Всього з початку пандемії станом на 08:00 07.02.2022р. зареєстровано 807 лабораторно підтверджених  випадків  захворювання  COVID-19, в т.ч. :

Серед тих, що захворіли:

- дітей від  0 до 17 років  – 44 випадки (5,4%),    дорослих  – 763;

-  працівників  ЗОЗ, медпрацівники – 30 осіб.

Захворіли:  жителі  міста – 438 особи  (54,3%), сіл – 369 осіб (45,7%).

За період початку січня-сьомого лютого 2022 року в Кетрисанівській та Бобринецькій громадах  зареєстровано 82 випадки захворювання  COVID-19, у тому числі:

Січень - 42  (в т.ч. місто – 23, села - 19)

У лютому  станом  на 8 годину ранку - 40 (в т.ч. місто –29, села - 11).

З  початку року  коронавірусну хворобу  лабораторно підтверджено  у  9 дітей до 17 років.

Епідемічна ситуація по СOVID-19 у громадах є напруженою.  На сьогодні в епідпроцес задіяно  7 закладів загальної середньої освіти та 2 дитячі дошкільні заклади міста.   В дитячих організованих колективах хворіють як діти, так  і дорослі.

Шановні жителі громад! Дотримуйтесь протиепідемічних правил: носіть маску. дотримуйтесь соціальної дистанції, мийте руки і ВАКЦИНУЙТЕСЬ!

Тетяна СТАРЧЕНКО, завідувач Бобринецького відділення

Кропивницького районного відділу