Одинадцятикласниця Костомарівської школи Еліна Ільчишина – серед переможців мовного конкурсу

Дата: 08.02.2022 09:59

Фото без описуУчениця 11 класу Костомарівської школи Еліна Ільчишина стала переможницею третього, обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Фінальний етап та нагородження переможців відбулося 5 лютого у «Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті Кіровоградської обласної ради» за участі керівників департаменту освіти Кіровоградської ОДА.

У конкурсі брали участь учні закладів середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та студенти закладів передвищої й вищої освіти.

Готувала Еліну до конкурсу вчитель української мови і літератури Костомарівської школи Тетяна Ковальчук.

Вітання Еліні, її педагогу та Костомарівській школі, зичення успіху в майбутньому!