Прийом документів на посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім'ї, тепер в ЦНАП

Дата: 15.02.2022 14:58

Згідно внесення змін до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сімї та дитини з багатодітної сімї Затвердженого Постановою КМУ від 28.10.2020 № 1003 документи на виготовлення  посвідчення подаються тепер  до «Центру надання адміністративних послуг «Центр Дія» Кетрисанівської сільської ради. Для цього заявнику необхідно звернутись до старостинського округу чи безпосередньо до відділу «ЦНАП» або ж одному з батьків відповідно до місця реєстрації.

Перелік документів

• Заява одного з батьків.
  • Копія свідоцтв про народження дітей.
  • Копії свідоцтва про шлюб (крім батька або матері, які виховують дітей самостійно).
  • Копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім'я, по-батькові, дату його видачі і місце реєстрації (при наявності паспорта у формі ID-картки додатково подається витяг з ЄДДР про реєстрацію місця проживання).
  • Довідка про склад сім'ї та реєстрацію.
  • Фотокартки (батьків і дітей, старших 6 років) розміром 30х40 мм.
  • Якщо хтось з дітей багатодітної родини навчається  у загальноосвітньому, професійно-технічному  чи  вищому навчальному закладі, то потрібна довідка із освітнього закладу. Це стосується осіб віком від 18 до 23 років, які   навчаються за денною формою навчання.
  • Довідка структурного підрозділу виконавчого органу міської ради про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення не видавалися (у разі реєстрації батьків за різною адресою).
  • У разі переміщення багатодітної сім’ї з тимчасово окупованої території, крім вказаних документів, додатково подається довідка про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи із відміткою про реєстрації їхнього місця проживання.