Відбулася І частина 12 сесії сільської ради

Дата: 16.02.2022 16:58

Сьогодні, 16 лютого, відбулася перша частина пленарного засідання 12 сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання. Засідання провів Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.

Початок засідання Віктор Васильович розпочав із виступу щодо відзначення сьогодні Дня єднання. Він закликав всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку російської агресії, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців, - зазначив Віктор Поліщук.

Депутати Кетрисанівської сільської ради на чолі із сільським головою повністю підтримують зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників щодо єдності та збереження територіальної цілісності України. З цією метою із сільського бюджету виділено 101000 гривень для підтримки територіальної оборони області.

Також до депутатів звернувся начальник третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Микола Капітоненко, який надав роз’яснення щодо політичної ситуації в країні.

В ході пленарного засідання було розглянуто 15 основних питань, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях сільської ради.

Депутати Микола Пелеш, Сергій Німенко, Олексій Цокалов висловили своє обурення щодо порушення відвідування певними депутатами пленарних засідань. Ряд земельних питань, які пропонуються до розгляду, потребують присутності на пленарному засіданні більше двох третин депутатів від загального складу, необхідного для ухвалення рішень. Депутати мають більш відповідально ставитися до своїх обов’язків, адже виборці можуть відкликати депутата місцевої ради.

У різному депутати розглянули ряд листів Асоціації міст України.