Згадаймо подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 16:43

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня разом із всією Україною Кетрисанівська громада згадує подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні.

Напередодні національної скорботної дати представники Кетрисанівської сільської ради вшанували пам'ять загиблих мітингувальників. Під час сесії сільської ради, яка відбулася 18 лютого, сільський голова Поліщук Віктор Васильович, депутати, запрошені та присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

За участі першого заступника голови Кетрисанівської сільської ради Дмитра Гурдиша відбулося покладання квітів до могили Героя України Чміленка Віктора Івановича, який віддав своє життя за свободу, незалежність, територіальну цілісність України.

Віктор Чміленко – наш земляк, активний учасник Євромайдану загинув під час подій Революції Гідності 20 лютого 2014 року, від кулі снайпера при спробі допомогти побратиму. Йому було 53 роки…

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у закладах культури та освіти комунальної власності Кетрисанівської сільської ради організовувались тематичні заходи: часи-реквієми, тематичні книжкові виставки, лінійки, зустрічі з воїнами, класні години тощо.

Схилімо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!