Руслана Сушко з Кетрисанівської школи – переможниця обласного етапу учнівського конкурсу у номінації «Література»

Дата: 21.02.2022 19:27

Фото без описуДо Шевченківських днів щороку приурочують учнівський конкурс, який має розкрити таланти школярів. У 2022-му Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об»єднаймося ж, брати мої!» проходив двадцять перший рік поспіль.

Одинадцятикласниця Кетрисанівської школи Руслана Сушко стала його переможницею у номінації «Література» в третьому, обласному етапі. Дівчина навчається у вчителя української мови та літератури Наталії Качан (директор школи), за її плечима є багато успішних мовно-літературних конкурсів різного рівня.

Вітаємо з успіхом Руслану, її вчительку і наставницю  Наталію Качан, відділ освіти та «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кетрисанівської громади.

Так тримати!