Кіровоградська область, Кропивницький район

Команди Кетрисанівської громади створені і готові перемагати!

Дата: 22.02.2022 11:15
Кількість переглядів: 145

Фото без описуВ рамках підготовки до обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2022 році, 13 лютого спортсмени громади зустрілися у с.Тарасівка, де проходив другий відбірковий етап змагань громади з волейболу класичного серед чоловіків.

В боротьбі за звання кращої взяли участь команди з Федіївки, Витязівки, Чарівного та збірна сіл Олексіївки та Костомарівки. Окрасою змагань стала жіноча команда волейболісток з Кетрисанівки, які виявили бажання зіграти з хлопцями і перевірити свої сили перед обласними спортивними іграми.

Змагання проходили по круговій системі. Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Захід приніс усім присутнім – гравцям, вболівальникам, представникам цікаві враження, незабутні емоції та новий досвід.
    Переможцями турніру стала команда "Збірна", друге місце посіли хлопці з Витязівки, третє – команда с.Чарівного.
Усіх призерів нагороджено грамотами та медалями. За результатами змагань кращих гравців включено в збірну команду Кетрисанівської громади для подальшої участі в обласних змаганнях, які відбудуться в смт. Олександрівка 19 березня.
   Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших іграх.