Вшануймо визволення Кетрисанівської громади від німецько-фашистських загарбників

Дата: 16.03.2022 09:20

Визволення нашої малої Батьківщини від німецько–фашистських загарбників вшановується незалежно від подій, що формують наше сьогодення.

З 15 по 21 березня 1944 року в часи Другої Світової війни села Кетрисанівської громади було визволено від німецько – фашистських загарбників. Ми вшановуємо ці дати, знов ведучи боротьбу з агресором, що посягає на нашу територіальну цілісність…

Друга світова війна стала для людства найбільшою епопеєю за всю минулу історію. Для України, кожен день, починаючи з 24 лютого виявився ще більш важливою епохою! Четвертий тиждень триває повномасштабне військове вторгнення росії в Україну.

Звірячі вбивства — геноцид українського народу, руйнування інфраструктури країни, атомний шантаж світу — ці та інші злочини проти людяності будуть засуджені поколіннями та отримають правову оцінку в найвищих судових інстанціях.

Наша країна знає ціну війні… І ми впевнені у тому, що переможемо, бо, як і тоді, саме завдячуючи нашим захисникам та захисницям міцніє наш дух.

Ми в неоплатному боргу перед героями-визволителями. Безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну тоді, та відстоює її сьогодні.

Ми пишаємося своїми істинними героями. Низький уклін вам!

І вічна пам'ять загиблим!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук