Якщо можеш працювати – працюй

Дата: 16.03.2022 10:20

Сьогодні, в умовах воєнного стану, вкрай важливо зберегти економічну активність країни. Тому кожен має робити те, що в його силах, і бути корисним на своєму місці.

Тож усі, хто бажає та може працювати, у тому числі й ті, хто залишив свої домівки в пошуках безпечного місця, – працюйте! Ви наразі потрібні державі як ніколи!

Не шукайте зараз високих зарплат. Сьогодні будьте готовими до будь-якої роботи та виконуйте її якісно!

Робіть усе можливе, аби утримати свою родину та допомогти тим, хто цього потребує.

Разом ми сильні!

Нині кожен єднає Україну задля її майбутнього!

З питань пошуку роботи звертайтеся до найближчого центру зайнятості або філії обласного центру зайнятості.