Вітання працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 20.03.2022 11:48

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми іноді не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, благоустрій, надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення. Саме ви створюєте якнайбільш комфортні умови для належного проживання кожного з нас. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук