Продовжуються рейдові перевірки з метою недопущення спалювання сухої рослинності

Дата: 01.04.2022 14:31

На виконання доручення голови Кіровоградської ОВА з метою забезпечення зменшення випадків спалювання сухої рослинності та її залишків, працівниками сільської ради спільно з представниками органів поліції та Державної сужби з надзвичайних ситуацій проведено рейдові перевірки на території Кетрисанівської сільської ради.

Кетрисанівська сільська вкотре повідомляє, що  у період воєнного стану паління трави можуть кваліфікувати як диверсія. Це передбачено ч. 2 ст. 113 (Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту) ККУ.