A A A K K K
для людей із порушенням зору
Кетрисанівська сільська територіальна громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Надання Управлінням Держпраці у Кіровоградській області адміністративних послуг на час воєнного стану в Україні

Дата: 01.04.2022 14:45
Кількість переглядів: 104

 

Згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб», зупинено лише строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

 

Відповідно до листа Держпраці від 15.03.2022 №1281/1/12-22,  з метою забезпечення належного функціонування суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану, Управлінням Держпраці у Кіровоградській області, з урахуванням безпекової ситуації,  проводиться розгляд документів на отримання адміністративних послуг, у максимально стислі строки!!!

 

Зокрема, Управлінням проводиться:

! видача дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

! продовження строку дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

! реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

 

Надання вказаних адміністративних послуг проводиться відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107.

 

Звертаємо увагу, що видача дозволу та реєстрація декларації – адміністративні послуги, що входять до Переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центри надання адміністративних послуг.

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки видається територіальним органом Держпраці за місцем державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.

Для отримання дозволу документи подаються в паперовій формі особисто або надсилаються поштою до Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького в форматі «Прозорий офіс» за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26,  тел. (0522) 30-87-90, 050-377-70-22 (багатоканальні).

 

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці подається за місцем юридичної реєстрації суб'єкта господарювання

в паперовій формі - особисто або надсилається поштою до Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького в форматі «Прозорий офіс»;

в електронній формі – через Портал електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua).

 

Документи на продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки подаються в Управління Держпраці у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул.Дворцова, 24, каб.301, тел. (0522) 32-04-30.

 

 

ДОВІДКОВО:

актуальну інформацію щодо трудових відносин, організації безпечних та здорових умов праці в умовах воєнних (бойових) дій можна отримати:

            на сайті Держпраці  - https://dsp.gov.ua/  ;

на сайті Управління Держпраці у Кіровоградській області - https://kr.dsp.gov.ua/ ;

Телеграм-каналі Управління Держпраці у Кіровоградській області - https://t.me/dergpraci_kr ;

            на сторінці Фейсбук Управління Держпраці у Кіровоградській області - https://www.facebook.com/profile.php?id=100068895262951   

Також, детальні роз’яснення можна отримати, скориставшись сервісом Держпраці «інтерактивний інспектор» за посиланнями:

https://dsp.gov.ua/main-news/servis-interaktyvnyi-inspektor-prodovzhuierobotu/ ;

https://kr.dsp.gov.ua/index.php/6250-in21-03-22

 

За консультаціями стосовно видачі (продовження строку дії) дозволів та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці звертайтеся до відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 24, каб. 305, 306, телефон (0522) 320203.

Начальник відділу -  Середа Ольга Володимирівна, 

головний сппеціаліст - Петренко Тетяна Петрівна.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь