Чат-бот з протидії торгівлі людьми

Дата: 18.04.2022 16:16

Наразі у зв’язку із воєнними діями та масовою міграцією зросла і кількість злочинців, які хочуть скористатись вразливим становищем біженців і внутрішньо переміщених осіб. Постраждати від цього злочину можуть не лише жінки і діти, які перетинають або перетнули кордон, а всі, хто залишається в Україні.

Хочемо нагадати про тематичний чат-бот у телеграм «Залишайся в безпеці». Це інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних.

У боті додано новий актуальний розділ «Воєнні дії стали причиною залишити країну». Оновлений розділ містить такі пункти:

- Ризики за кордоном

- Правила безпеки

- Контакти. Допомога за кордоном

Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми, потенційна людина з групи ризику зможе вчасно її розпізнати та бути в безпеці. Цей ресурс також допоможе знайти інформацію щодо допомоги особам, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми.

Структура та розділи чат-боту:

- Торгівля людьми: чому про це потрібно знати

- Як розпізнати торгівлю людьми

- Форми торгівлі людьми

- Контакти установ, що надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми

- Надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

- Законодавство України «Про протидію торгівлю людьми»

- Правила безпечного працевлаштування, навчання, подорожі, онлайн спілкування

- Перевір себе! Квест з безпечного працевлаштування

- Навчальний онлайн курс з протидії торгівлі людьми

- Дізнатися більше про небезпеку торгівлі людьми. Онлайн допомога

Чат-бот створено в рамках реалізації проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за фінансової підтримки представництва США в ОБСЄ, спільно з:

- Львівським державним університетом внутрішніх справ МВС України

- Національною поліцією України

- Міністерством соціальної політики України.

Переходьте за посиланням t.me/stay_in_safe_ua_bot , або заходьте у Telegram @stay_in_safe_ua_bot

Також можна скачати інформаційну брошуру для ознайомлення: СКАЧАТИ