Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Дата: 22.04.2022 09:12

20 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, на якому прийнято ряд важливих питань.

Члени виконавчого комітету опрацювали та затвердили наступні проекти рішень:

про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2021 року № 2315 “Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 11537000000)”;

про зміни умов оплати праці;

про внесення змін до структури та загальної чисельності  комунального  підприємства  «Кетрисанівське» Кетрисанівської сільської ради;

про надання одноразової адресної матеріальної допомоги у зв’язку з 36-річчям Дня пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС;

про передачу водогону, водонапірної башти та свердловини.

Двом військовим нашої громади надано матеріальну допомогу на лікування унаслідок поранення, також надано одноразову матеріальну допомогу на лікування жителям громади внаслідок тяжкої хвороби та на поховання.

У різному розглядалися питання благоустрою території громади, соціального та правового захисту внутрішньо переміщених осіб, гуманітарної допомоги військовослужбовцям та соціально незахищеним верствам населення.