Вітання зі світлим Воскресінням Христовим!

Дата: 23.04.2022 23:00

Фото без описуДорогі  жителі Кетрисанівської громади!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим!

У цей непростий час, Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Святкувати Пасху під час війни – це вміти вже сьогодні бачити у воскреслому Христові нашу перемогу. Вона повинна передусім відбутися в наших душах і наповнити собою серце кожного, хто дійсно вірить, що Христос воістину воскрес! Ця віра в перемогу Воскреслого дозволяє тим, хто на передовій, стати перед обличчям смерті і мужньо та впевнено захищати свою землю.

Цього величного дня ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом,  світла над пітьмою, віри над безнадією.

Тож нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто бореться за свою державу, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук