26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 08:19

Фото без описуШановні громадяни!

Сьогодні, 26 квітня ми разом згадуємо смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС, яку пержила Україна.

Чорнобильська катастрофа забрала життя, скалічила долі та відібрала здоров'я багатьох людей, залишивши після себе біль і порожнечу.

У цей день ми висловлюємо глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності.

Щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними катастрофою!

Ми сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла пам'ять їм.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті страшні дні.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вдови померлих учасників ліквідації, громадяни, які постраждали від Чорнобильської катастрофи!

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя та добробуту.

З повагою,

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук