Вітаємо всіх з Днем вишиванки!

Дата: 19.05.2022 09:53

Сьогодні Кетрисанівська громада майорить різнобарв'ям вишиванок неймовірної техніки і краси. Ми разом із усією Україною відзначаємо День вишиванки. Вітаю всіх із цим особливим для кожного українця святом!

Кожен візерунок у вишитій сорочці – це історія, яка писалася сотні років, тому не випадково її називають українським генетичним кодом чи  родовою бронею. Сьогодні, вишиванка – це вже не просто одяг, а символ української нескореності та свободи. Це унікальна ознака, яка об’єднує нас – дуже різних українців.

В умовах війни з росією цей день стає ще важливішим, бо це ще один привід заявити про те, що ми –  вільний народ незалежної держави, яка відчайдушно бореться з російським загарбником.

Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.

Бажаю, щоб життя кожного жителя нашої громади було вишите кольорами щастя, миру, радості і добра. Нехай мудрість і сила тисячолітньої традиції дарує нам натхнення до боротьби та віру у Перемогу!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук