Увага! Важлива інформація!

Дата: 08.06.2022 16:27

Сто п’ятий день триває війна з російськими окупантами.

Всі жителі нашої громади прикладають максимум зусиль до наближення нашої перемоги.

Нажаль, є випадки, коли громадяни, не усвідомлюючи того, виставляють в соцмережах фото або відео об’єктів критичної інфраструктури, військової техніки, руйнувань внаслідок обстрілів. Цим самим, завдаючи шкоди нашим Збройним Силам України.

Тому, в черговий раз нагадуємо про відповідну заборону фото та відео фіксації, адже в Україні передбачена кримінальна відповідальність за несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України.

Суворо дотримуйтесь режиму комендантської години та світломаскування у нічний час! Особливо слід звернути увагу на заборону пересування під час комендантської години людей та техніки за межами населених пунктів, по польових дорогах.

Також, у разі виявлення осіб з підозрілою поведінкою, просимо повідомляти про це за тел.066 003 94 36