Працювала постійна профільна комісія сільської ради

Дата: 13.06.2022 10:29

10 червня, під головуванням Сергія Бергера, відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь сільський голова Віктор Поліщук, секретар Кетрисанівської сільської ради Людмила Олексієнко.

Члени комісії розглянули питання про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2021 року № 2315 “Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 11537000000)”; про затвердження передавальних актів малих комунальних підприємств; про встановлення погодинної оплати праці для робітників з благоустрою КП «Кетрисанівське», про передачу у тимчасове використання військовій частині шкільного автобусу.

За результатами обговорення питань порядку денного, постійною комісією прийнято відповідні рішення.