19 червня - День медичного працівника

Дата: 17.06.2022 15:38

Шановні медичні працівники!

Щорічно у третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День медичного працівника. Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша. Ви справжні ангели-охоронці, які завжди готові прийти на допомогу, часто нехтуючи своїми проблемами і ризикуючи власним здоров’ям та життям. Ми пережили важкі 2020 та 2021 роки через пандемію коронавірусу, і тоді головними героями були саме медики, які рятували суспільство. Зараз перед нами новий виклик, в Україні триває війна… Сьогодні ви рятуєте життя, лікуєте поранених – це надзвичайно відповідальна і важлива праця. Медик – це не просто професія, це швидше покликання або навіть благородна місія.

Висловлюю щирі слова подяки кожному з вас за щоденну працю, відданість, доброту та людяність.

Нехай ті добрі справи, які ви робите, повертаються до вас сторицею. Щиро бажаю професійного та кар’єрного росту, самовдосконалення, надійного матеріального забезпечення. Якомога швидшої перемоги, миру, спокою!

Зі святом!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук