Вітання з Днем фермера

Дата: 17.06.2022 15:51

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера.

День фермера – молоде свято, яке відзначається в Україні 19 червня на державному рівні з 2020 року.

Любити рідну землю і працювати на її благо – це життєве покликання, яке потребує колосальних старань, витримки та фізичних сил.

Сьогодні трудівникам полів доводиться дуже нелегко через війну в Україні. В умовах війни українські фермери працюють на аграрному фронті для забезпечення продовольчої безпеки країни. Ажде саме ваше вміле господарювання та самовіддана праця завжди були надійною опорою для держави, запорукою успіху гарних врожаїв.

Тож нехай ваші ниви щедро колосяться, а господарства приносять гідний прибуток та постійно оновлюються. Хай втілюються в життя усі задуми, плани та надії.

Міцного вам здоров’я, миру, наснаги, терпіння, родинного затишку і Божих благословінь!

Зі святом!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук