2 липня - День податківця України!

Дата: 02.07.2022 00:01

Щиро вітаю всіх працівників податкової служби, ветеранів галузі з професійним святом – Днем податківця України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Державна податкова служба є одним із основних органів нашої держави. Від вашої щоденної праці залежить наповнення бюджетів всіх рівнів та соціально-економічне благополуччя українських громад та цілої країни. Тому без податкових органів не можливе функціонування держави.

Переконаний, що ви й надалі успішно будете виконувати покладені на податкову службу завдання і самовіддано працювати задля розвитку нашой держави, області, громади.

Шановні податківці, я вдячний всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи держаний та місцеві бюджети, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Бажаю вам подальшого професійного зростання, наполегливості та завзятості у вирішенні важливих завдань.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, миру, злагоди, щастя та благополуччя.

Зі святом!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук