4 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 08:47

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України.

На вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Сьогодні працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.

Після повномасштабного вторгнення росії, ми по-новому оцінили нашу українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зараз воюють з окупантами.

Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.

Хочу окремо подякувати поліцейському офіцеру нашої громади,  який забезпечує безпеку та порядок у Кетрисанівській громаді. Від імені Кетрисанівської громади щиро дякую всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.

Зичу усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Миру всім нам після перемоги над нашим ворогом!

Вічна пам'ять полеглим Героям!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук