Шановні бухгалтери!

Дата: 16.07.2022 01:00

Вітаю Вас з професійним святомДнем бухгалтера!

16 липня відзначається День бухгалтера. Шановні представники цієї важливої та необхідної професії, вітаю   Вас з професійним святом! Хай кожному з Вас в цей день, люди висловлюють подяку і шану за вашу складну та клопітку працю, яка визначається  найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом. Від Вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота різноманітних сфер сільського господарства, підприємств та установ громади.
      Тож прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Нехай у Ваших родинах панує мир, злагода, оселі повняться достатком а життя кожним днем наближається до досконалості.   Бажаю Вам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні! Все буде Україна!

З повагою сільський голова                                                                        Віктор Поліщук