Шановні працівники сфери торгівлі! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Дата: 31.07.2022 01:00

День працівників торгівлі – свято галузі, до якої   має відношення майже кожен громадянин нашої громади та країни.

Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей.

Завдяки вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування.

Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі,  Вашого професіоналізму, тактовності і чуйності залежить настрій і самопочуття людей.

Тож нехай, у цей складний час Ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури та  поліпшення якості сервісу.

Бажаю Вам, шановні, міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, добробуту в сім'ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування, комерційного успіху,   стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні та віри в щасливе майбутнє нашої квітучої України!!!

Все буде Україна!

З повагою

сільський голова                                                                            Віктор Поліщук