Шановні жителі Кетрисанівської громади!

Дата: 23.08.2022 00:01

Від імені депутатського корпусу Кетрисанівської сільської ради, від себе особисто прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України! Бажаю вам та вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я та щедрої долі.

У ці знаменні Дні на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого народу впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, перед тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Вірю в нашу перемогу, нехай небо над нашою країною завжди буде чистим.

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З повагою

Сільський голова                                                                Віктор ПОЛІЩУК