24 серпня Україна відзначила 31-річницю своєї Незалежності

Дата: 25.08.2022 16:14

З цієї нагоди на території Кетрисанівської сільської територіальної громади було проведено відповідні заходи.

Віддаючи шану полеглим Героям сучасної війни з російським окупантом, представники Кетрисанівської сільської ради, жителі громади поклали квіти до пам’ятних дошок та могил загиблих воїнів за волю України.

У закладах культури сільської громади проведено заходи з нагоди Дня Незалежності України.

День Незалежності України минув у час воєнного стану – під обстріли мирного населення, мирних територій… Рекордна кількість повітряних тривог лунала вчора, 24 серпня, в Україні. Її вмикали 189 разів (за даними офіційного телеграм-каналу Верховної Ради України). Росіяни намагалися «привітати» нас зі святом, але наш  український дух не зламати.

Українці – волелюбний народ, який споконвічно прагне жити і житиме в незалежній Україні! Разом до Перемоги! Все буде Україна!