У Кетрисанівській громаді вшанували пам'ять захисників України

Дата: 30.08.2022 14:42

29 серпня, за дорученням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука, на території Кетрисанівської громади відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну  цілісність нашої держави.

Сільський голова зазначив, що цього дня вшановують тих, хто на смерть стояв за кожного з нас, за те, щоб наступні покоління мали гідне майбутнє у вільній країні. Тож ранок розпочався з панахиди у Василівській Свято-Покровській Українській Православній церкві  та покладання квітів старостами та працівниками закладів культури громади до могил загиблих учасників АТО та Героїв, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи незалежність України.

Бібліотеками-філіями громади проведено тематичні заходи, зокрема бесіди, майстер-класи, організовано книжкові виставки в рамках обласної акції пам’яті "Сонях" з використанням стилізованого знака пам’яті "Сонях" як елемента одягу громадськості.

Також філією «Павлогірківський СБК» було проведено захід під назвою "Неоголошена війна…"