Зі святом 1 вересня - з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 09:03

Фото без описуДорогі діти, вчителі, батьки!

Я щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – Днем знань!

Цей навчальний рік Україна розпочинає під час війни. Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог та уроки онлайн. Але буде найголовніше – навчання! Тож нехай і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися. Дякую вчителям Кетрисанівської громади за працю під час російської агресії. Педагоги волонтерили, готували, годували, організовували дозвілля для дітей і це все окрім дистанційного навчання учнів та підготовки шкіл до відкриття нового навчального року.

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість, радість і надія. Ми всі зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим.

Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.