Особа з числа дітей-сиріт отримала житло у селі Кетрисанівка

Дата: 09.09.2022 09:36

Фото без опису23-річна громадянка, яка перебувала на черзі на отримання житло як особа з числа дітей-сиріт отримала довгоочікувану нерухомість по державній програмі забезпечення житлом дітей-сиріт.

Чотирикімнатний будинок у селі Кетрисанівка було придбано за кошти державної субвенції. Пошуком, придбанням та оформленням усіх документів займалася Служба у стравах дітей Кетрисанівської сільської ради. Будинок придбали після засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету за відповідними напрямами.

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук зазначив, що це радісна новина для нашої громади, адже ми маємо опікуватися категорією громадян, яка особливо цього потребує. В майбутньому будемо продовжувати працювати по цій програмі, аби діти, які мають право на житло, могли ним скористатись.